MORPA/Biz Kimiz?/Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

 


E-öğrenme ve eğitim teknolojileri
E-Öğrenme ve
Eğitim Teknolojileri

Morpa Çocuk

Artık okul öncesinde 7 gün 24 saat oyun, eğlence ve eğitim keyfi yaşanıyor. Öğretmenler ve aileler "Morpa Çocuk"la eğitim teknolojisinin desteğini, bilimsel içeriğini, keyifli ve güvenli bir şekilde yanında hissediyor. Çocuklar, evden, okuldan diledikleri her yerden tıklıyor, eğleniyor, öğreniyor.

Morpa Kampüs

Morpa, 2007 yılında hızla değişen ve gelişen eğitim teknolojilerini göz önünde bulundurarak ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velilerine yönelik bir eğitim-öğretim portalı olan Morpa Kampüs'ü hazırlamaya başlamıştır. Morpa Kampüs, 29 Ekim 2009'da açılmış ve çok kısa bir sürede zengin ve doğru içeriği ile alandan hak ettiği ilgiyi görmüştür. Artık ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velileri derslere destek olmak için hazırlanmış MEB müfredatına uygun Morpa Kampüs'ün keyfini çıkarıyor.
E-öğrenme ve eğitim teknolojileri
Ölçme ve Değerlendirme

Denematik

DENEMATİK, size derslerdeki eksiklerinizi görmeniz ve bu eksikleri tamamlayarak daha başarılı olmanız için tasarlanmış bir eğitim ve sınav sitesidir.

Türkiye Geneli Gelişim İzleme Sınavları ilkokulda (1, 2, 3, 4) sınıf bazlı, ortaokulda (5, 6, 7, 8) sınıflarda ders bazlı olarak belirli tarihler arasında yapılır. Bu sınavlar Türkiye geneli uygulanır ve sınav giriş tarihlerinden sonra öğrenciye ayrıntılı gelişim raporu, Türkiye sıralaması, il sıralaması ve okul sıralaması verilir.


Uzman Raporlama Teknikleri

> Öğrenci İstatistikleri

> Sınıf İstatistikleri

> Soru-Zaman Raporu

> Soru Analizi

> Kazanım Analizi

> Sıralamalar

 

E-öğrenme ve eğitim teknolojileri
Eğitim
Yayınları

Okul Öncesi

MEB programına uygun olarak hazırlanmış gelişim setleri, sayı, renk, şekil gibi kavram gelişimini sağlayan etkinlik kitapları; boyama, katlama, kesme ve yapıştırma gibi el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yönelik yayınlar ve öykü kitapları,

anne baba ve öğretmen eğitimine yönelik rehber kitaplar,
eğitici oyun kartları, yapbozlar,
görsel, işitsel eğitim araç ve gereçleri.

İlköğretim

MEB müfredatına uygun Türkçe, matematik, hayat bilgisi, sosyal bilgiler, fen ve teknoloji ve İngilizce dersleri için yardımcı ders kitapları, çalışma ve test kitapları, deneme sınavları, öykü ve tatil kitapları, çocuk klasikleri,
anne-baba ve öğretmen eğitimine yönelik rehber kitapları ve kaynak kitapları.
E-öğrenme ve eğitim teknolojileri
Kültür
Yayınları

• Bireysel Gelişim Dizileri
• Spor Kitapları
• Ansiklopedik Yayınlar
• Klasik Müzik Kitapları
• Dünya Klasikleri
• Psikoloji Dizileri
• Sağlık Kitapları
• Yabancı Dil Kitapları
• Yemek Kitapları
• Türk Klasikleri

telefon

+(90) 212 512 62 09

info@morpa.com.tr

Ankara Cad. No:16

34 112 Cağaloğlu - Fatih İstanbul

Copyright © 2010
Telif Hakları Morpa Kültür Yayınları'na Aittir.