MORPA/Markalarımız/Morpa Kampüs

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs

İlköğretim, çocuğun yeteneklerini keşfettiği, temel bilgi ve becerileri kazanıp hayata hazırlandığı ilk ciddi dönemdir. Bu dönemde verilen temel bilgiler ve kazandırılan yeterlilikler onun gelecekteki başarılarını önemli ölçüde etkiler.

 

Öğrenmede bireysel farklılıkların dikkate alınması, aktif öğrenme süreci ve aile katılımını temel alarak ezbercilikten uzak bir eğitim verilmesi, eğitimde teknolojinin kullanılması, öğrenen merkezli ilköğretim programının esaslarını oluşturur. Bu programın başarıya ulaşması, programa uygun olarak hazırlanan yayınlar ve e-öğrenme gibi teknolojik eğitim materyalleri ile mümkündür.

Morpa Kampüs
morpa

Morpa 1998 yılından beri ilköğretim öğrencilerine, ailelerine ve öğretmenlerine yönelik olarak alan uzmanları tarafından hazırlanmış 900'ün üzerinde yardımcı kitap, öykü kitabı yayımlamış ve bu alanda haklı bir saygınlık kazanmıştır. 2007 yılında hızla değişen ve gelişen eğitim teknolojilerini göz önünde bulundurarak ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velilerine yönelik bir eğitim-öğretim portalı olan Morpa Kampüs'ü hazırlamaya başlamıştır. Morpa Kampüs, 29 Ekim 2009'da açılmış ve çok kısa bir sürede zengin ve doğru içeriği ile alandan hak ettiği ilgiyi görmüştür.

 

Artık ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velileri derslere destek olmak için hazırlanmış MEB müfredatına uygun Morpa Kampüs’ün keyfini çıkarıyor. Öğretmenler tıklıyor ve öğretmenin en kolay yolunu keşfediyor. Çocuklar derslerini internet üzerinden tekrar ederken hem eğleniyor, hem öğreniyor hem de öğrendiklerini kolay kolay unutmuyor.

 

Morpa Kampüs’ün yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimine istenen katkıyı sağlamasını diliyor, günümüz eğitim teknolojilerinin desteğini yanında hissetmek isteyen tüm öğretmenlerimize ve velilerimize saygılar sunuyoruz.

 

Morpa Kampüs'ü ziyaret etmek için www.morpakampus.com'a tıklayın.

telefon

+(90) 212 512 62 09

info@morpa.com.tr

Ankara Cad. No:16

34 112 Cağaloğlu - Fatih İstanbul

Copyright © 2010
Telif Hakları Morpa Kültür Yayınları'na Aittir.