MORPA/Markalarımız/Morpa Çocuk

Morpa Çocuk

Okul öncesi, 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanlarını bir program dâhilinde destekleyerek onlara temel beceriler kazandıran, ilköğretime hazırlanmalarına yardım eden eğitim dönemidir. Bu dönemde çocuğun gelişiminin yetişkinler tarafından bilinçli ve planlı olarak desteklenmesi gerekir. Çünkü çocuğun tesadüflerle 21. yüzyıl hedeflerine ulaşabilmesi mümkün değildir.

Yayınevi olarak amacımız; çocuğun dünyaya farklı pencerelerden bakabilmesine, çok yönlü düşünebilmesine, hayattaki renklerin farkına varabilmesine yardım ederek yaşama hazırlanmasına destek olmaktır. Bu da ancak çocuğun tüm gelişim alanlarını destekleyen kaliteli yayınlar ve teknolojik eğitim materyalleri ile mümkündür.
morpa
morpa

Morpa 1995 yılından itibaren okul öncesi çocuklarına, ailelerine ve öğretmenlerine yönelik alanın en iyi uzmanları tarafından hazırlanmış 1000'in üzerinde kitap ve eğitici materyal yayımlamıştır.

2008 yılında eğitim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak okul öncesi ile ilgilenen herkesin yararlanabileceği bir eğitim-öğretim portalı hazırlama kararı almış, bu çalışmaları Eylül 2010'da tamamlayarak 3-6 yaş çocuklarını, ailelerini ve öğretmenlerini eğitimin eğlenceli yüzüyle "Morpa Çocuk"la tanıştırmıştır.

Artık okul öncesinde 7 gün 24 saat oyun, eğlence ve eğitim keyfi yaşanıyor. Öğretmen ve aileler "Morpa Çocuk"la eğitim teknolojisinin desteğini, bilimsel içeriğini, keyifli ve güvenli bir şekilde yanında hissediyor. Çocuklar, evden, okuldan dilediği her yerden tıklıyor, eğleniyor, öğreniyor.

 

Morpa Çocuk'u ziyaret etmek için www.morpacocuk.com'a tıklayın.

telefon

+(90) 212 512 62 09

[email protected]

Ankara Cad. No:16

34 112 Cağaloğlu - Fatih İstanbul

Copyright © 2010
Telif Hakları Morpa Kültür Yayınları'na Aittir.