MORPA/Markalarımız/Morpa Ofset

Morpa Ofset

morpaofsetlog
Morpa Ofset 2005 yılında kurulmuştur. Diğer baskı tesislerinden farklılığımız müşterilerimizle kurduğumuz samimi ve dürüst iş ilişkisidir. Amacımız zamanında ve kaliteli hizmet sunabilmektir. Biz işe ilk başladığımız günden itibaren müşteri odaklı hizmet anlayışımızla bu sektör içerisinde en güvenilir liman olmayı kendimize ilke edindik.

 

Yayınevimizde yakalamış olduğumuz "Morpa" markasının güvenilirliğini matbaamız için de devam ettirmek, bu markanın kalitesini ve sıcaklığını matbaa müşterilerimize de hissettirebilmek en büyük hedefimizdir.

Üretkenliğimiz
Morpa Ofset olarak yüksek baskı kalitesini yakalamak için sektördeki teknolojik gelişmeleri üretimin her kademesinde dikkatle takip etmekteyiz. Kalitenin bu rekabetçi ortam içerisinde bizi rakiplerimizden ayıran en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Yayın sektöründe seçkin bir yeri olan yayınevimizin yüksek kalite standartlarına cevap verebilmekten ve Türkiye'nin en büyük medya kuruluşları olan Hürriyet, Sabah, Milliyet gibi basın organlarının promosyon kampanyalarında çözüm ortağı olmaktan gururluyuz. Üretkenliğimiz, kalitemiz ve iş ahlakımız ile Morpa Ofset olarak bu sektörde kalıcı bir marka olmak için çalışmalarımızı hız kesmeden var gücümüzle devam ettirmekteyiz.

 

Faaliyetlerimiz
Üretim çizgimizde kaliteyi, baskı öncesi, baskı, baskı sonrası ve sevkiyat ile tek bir çatı olarak düşünüyoruz. Sizlere baskı ile ilgili A'dan Z'ye her türlü talebinizde birikimimiz, tecrübemiz ve modern makine parkurumuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

 

 

Ulaşılabilirliğimiz
7 gün 24 saat her müşteriye özel müşteri temsilcisi ile yardımcı olmak için hazırız.
Bize 0212 886 52 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Baskı tesislerimizi görmek veya sadece misafirimiz olup bizimle tanışmak ve bu samimi ortamda bulunmak isterseniz adresimiz;
Kıraç Çakmaklı Köyü San 1. Bulvarı 4. Bölge 10. Cad. No: 186 Büyükçekmece - İSTANBUL

En derin saygılarımızla....

telefon

+(90) 212 512 62 09

info@morpa.com.tr

Ankara Cad. No:16 Kat:1

34 112 Cağaloğlu - Fatih İstanbul

Copyright © 2010
Telif Hakları Morpa Kültür Yayınları'na Aittir.